אירועי חברה

רוצים חוויה מרגשת שתחבר בין העובדים?

רוצים כינוס של הצוות וההנהלה באווירה שונה ומיוחדת?

ימי עיון וימי כייף, כנסים, מסיבות וארועי גיבוש.

כל מה שתרצו לעשות וכל מה שאפשר לדמיין.

אנחנו יודעים לעשות בצורה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר.

אנו מתאימים ארועים בעלי אופי מגוון ובונים את הארוע על פי הדרישות שלכם.

והכל בחלל מפואר ומפנק המאפשר שלל פעילויות ואטרקציות..

נשמח להיות שותפים לארוע המשמח שלכם.

התקשרו עכשיו ונדבר על האירוע שלכם..

מסיבות חברה

אירועי חברה לעובדים הפכו בשנים האחרונות לנורמה עם סטנדרט גבוה מאד. העובדים בעצמם כבר יודעים לצפות לאירוע הקרוב ויודעים שהחברה תשקיע בהם לא מעט. על מנת שלא לחזור כל פעם על אותה הפעילות הרי שצריך מדי פעם לבחור מתוך סל של אפשרויות ואחת מהן היא מסיבות חברה שמארגנים במועדון עם מוזיקה טובה, אוכל טעים, אווירה צעירה ותוססת וכמובן שבירת שגרה ממה שהעובדים רגילים אליו במסדרונות המשרד. חשוב מאד לבחור את המועדון שיהיה הכי מתאים למסיבה ויספק את השירותים ברמה הגבוהה ביותר. אין כמו מסיבה טובה ומוצלחת כדי לחזק את הקשר בין העובדים לבין מקום העבודה.

למה כדאי לבחור מסיבות חברה כאירוע תקופתי?

מי שעובד בתפקיד שאמון על רווחת העובדים או משאבי אנוש יודע שחשוב מאד לקיים את אירועי החברה מדי פעם וחשוב אפילו יותר לגוון ולדאוג שבכל פעם יהיה אירוע אחר. גם העובדים בר מצפים לכך וידוע בארגונים וחברות שתקציב לא קטן מוקצה לטובת ארגון של מסיבות חברה או אירועים אחרים. בשנים האחרונות יש ביקוש הולך וגובר למסיבות שמיועדות לאנשים בוגרים ולכן מסיבה עבור העובדים יכולה להיות בחירה מצוינת כאירוע שובר שגרה. גם למבוגרים מותר ליהנות ממוזיקה טובה של שנות ה- 80 או ה- 90, לרקוד בצורה משוחררת ומשחררת, ליהנות ממשקאות טובים וכמובן מהחברים שלהם מהעבודה.

הפופולריות הגבוהה של מסיבות

מי שמתבגר אט אט ויש לו משפחה וילדים משלו לא תמיד מוצא מסיבות כמו של פעם ולכן מסיבות חברה הפכו בשנים האחרונות למבוקשות ואהודות במיוחד. זו ההזדמנות של העובדים להתפרק, ליהנות כמו שהם אוהבים בלי הילדים ובני הזוג אך עם האנשים שעובדים איתם בצוות וכך ליצור סוג חדש של תקשורת בין כולם. ללא ספק לאחר מסיבה מהנה ומוצלחת האווירה במסדרונות ובעמדות העבודה תהיה הרבה יותר טובה והמסיבה תתרום לכך לא מעט.

מתעניינים בארגון מסיבה לעובדים? במועדון גליס יש את כל מה שצריך בשביל מסיבה מוצלחת, מהנה ומקפיצה בהתאמה אישית בדיוק איך שאתם רוצים ומחפשים.

מסיבות חברה
להזמנת אירוע מרגש:

עוד בנושא

מועדון בת מצווה בפתח תקווה

מועדון פתח תקווה

 מועדון אירועים

דילוג לתוכן